Služby

ITALSKÝ CATERING
z produkce Aromi a La Finestra

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.

Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost. 
S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek.

COFFEE BREAK

Potřebujete-li připravit v kanceláři COFFEE BREAK, nabízíme Vám lahodnou kávu Gianni Frasi, jejíž nezapomenutelnou chuť si můžete vychutnat pouze v našich restauracích anebo prostřednictvím našich cateringových služeb. Váš coffee break doplníme o čerstvé croissanty, domácí foccaciu, crosttatu a další italské speciality.

SLAVNOSTNÍ COCKTAIL

Pokud byste chtěli Vaše hosty překvapit slavnostním cocktailem, nechte si od nás připravit studené, teplé či sladké kanapky, doplněné o servis skvělých cocktailů nebo degustaci vína.

RAUT A SLAVNOSTNÍ GALAVEČEŘE

Pokud máte zájem o RAUT, objednejte si ho právě u nás. Jedině od nás dostanete servírovaná jídla z tradiční pánve Padellone, ochutnáte pravou domácí salsicciu, italské uzeniny a šunky od našeho přímého dodavatele Domenica Celliho. Čerstvé ryby a italské steaky Fiorentina. Před hosty vám připravíme nezapomenutelné risotto nebo pastu. A na závěr budete moci ochutnat široký sortiment tradičních italských dezertů.

Pro zvláště slavnostní chvíle jsme Vám připraveni naservírovat GALA VEČEŘI se vším, co k ní patří. 

Užijte si servírovanou večeři od aperitivu až po digestiv.

Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zrealizovat nejrozmanitější akce.

Pro objednání cateringu prosím kontaktujte našeho operačního ředitele Davida Beránka, beranek@ilcatering.cz, GSM: 608 701 824.

DÁRKOVÉ KOŠE

Rádi bychom Vám, Vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bistra Bistroteka. Připravíme pro Vás dárkový koš dle Vašeho výběru nebo Vám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů na stránkách www.dobrotyvkosi.cz. 

Dárkové koše si můžete objednat na telefonu 222 311 372 nebo na e-mailu bistroteka@labottega.cz, či jednoduše navštivte naše bistro La Bottega Bistroteka.

KUCHAŘ DOMŮ

Rádi vám na míru dle vašich představ uspořádáme večeři či jiné pohoštění přímo u vás doma. Sestavíme menu, nakoupíme suroviny, přichystáme tabuli a spolu s šéfkuchařem uvaříme to, co u nás máte nejraději. Svěřte se do rukou našich šéfkuchařů a zažijte pravou Itálii v pohodlí vašeho domova.

Pokud máte zájem o tuto službu, prosím volejte našeho operačního ředitele Davida Beránka, beranek@aromi.cz, GSM: 608 701 824.

KUCHAŘSKÉ KURZY

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery.

Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách nového ateliéru Laboratorio, Scuola di cucina v Krocínově ulici pod vedením nejlepších kuchařů restaurací Aromi a La Finestra.

Pro více informací prosím kontaktujte Kamilu Víškovou, viskova@laboratorio.cz, GSM: 774 248 820.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Připravili jsme pro Vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek v restauraci Aromi nebo La Finestra, na nákup v obchodech Gastronomica, La Bottega di Finestra nebo Bistroteka nebo na naše kuchařské kurzy a degustační kurzy italských vín.

Všechny druhy poukázek lze zakoupit přímo ve výše uvedených restauracích nebo bistrech. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné.

Pro více informací prosím volejte našeho operačního ředitele Davida Beránka, beranek@aromi.cz, GSM: 608 701 824.