O nás

Již páté bistro La Bottega Linka z dílny Riccarda

Linka je nové bistro a obchod s italskými delikatesami, které nabízí pouze ty nejkvalitnější produkty a delikatesní jídla.

Přijďte ochutnat domácí Altamurský chleba, salámy, prosciutto, sýry, dezerty a těstoviny se skvělými italskými víny doplněnými rozmanitým teplým bufetem. A navíc nabízíme i tu nejlepší italskou kávu od pravého mistra Gianni Frasiho.

La Bottega Linka je místo, kde majitelům záleží na Vaší spokojenosti, proto veškeré produkty nabízené ke koupi a jídla z nich připravované jsou v bio kvalitě.

LA BOTTEGA LINKA

La Bottega Linka je nejnovějším přírůstkem do naší italské rodiny, kde se vše točí kolem velmi zvláštní XO trouby. K tomu navíc přidejme fakt, že umístění nové Bottegy má určitý historický důvod. Budova byla v minulosti proslulá jako jedno z nejznámějších pražských lahůdkářství v poválečné éře. Linka je mixem něčeho staromódního s něčím novým a tvoří koktejl plný výrazných chutí a italské autenticity v samém srdci Prahy.

DOMÁCÍ TĚSTOVINY

V sesterském obchodě s bistrem Tusarova každý den vyrábí tým šéfkuchaře Fabia Pollice několik druhů čerstvých těstovin. K jejich výrobě, kromě raviol, používáme výhradně semolinovou mouku.

ČERSTVÉ PEČIVO

Každý den peče pekař Domenico Colaianna alias Mimmo, který pochází z Puglie z provincie Bari, čerstvé pečivo z italské mouky. Mimmo je opravdovým expertem na Pane di Altamura a přírodní kvásek.

SALÁMY A ŠUNKY

V naší nabídce najdete Salami di Cinta Senese, Salami al tartufo (lanýžový), kančí salámy a několik druhů mortadelly. Náš hlavní dodavatel masa, Domenico Celli, pro nás produkuje také domácí prosciutto, tzv. Fiocco di Prosciutto.